marka365; çözüm ortaklığı yaptığı markaların kurumsal çizgisine ve hedef kitlesine uygun olarak, “başka bir şey yapma” ilkesiyle hizmet veren bir marka ajansıdır..

info@marka365.com
0543 625 50 07

NASIL ÇALIŞIRIZ.

Çok Araştırırız
  • Muadil marka ve ürünler tüm platformlada araştırılır. Markanın konumlandırılabilmesi için bu araştırma hedef kitle araştırması ile birlikte değerlendirilir. Bu araştırma sırasında markanın nasıl konumlanması gerektiği ile ilgili bir çok fikir ortaya çıkar. Bu fikirleri ayrı ayırı değerlendiririz.
Çok Düşünürüz
  • Fikirleri hedef kiteleye nasıl aktaracağımızı netleştirmek için her kafadan bir ses çıkmasını sağlar. Çıkan sesleri tüketicinin “neden seni tercih edeyim” sorusuna en doğru, en etkili cevabı verebilmesi için tüm ekip düşünürüz…
Lansman planı
  • Planlama sürecine geçmiş isek “neden seni tercih edeyim” sorunun cevabını bulmuşuz demektir. Bu aşamadan sonra lansman için plan oluşturulur. Bu plan her platform için farklı ilerler. Markanın web sitesi için çalışmalar yapılırken bir yandan da sosyal medyada yer alacak konseptler hazırlanız. Artık tüm ekip yapılacak olan lansmanın güçlü ses getirmesi için kollektif bir güç oluşturmuştur. Artık korkun bizden…
Lansman
  • Artık lansmana gitmemiz için hazırız demektir. Marka kimliği oluşmuş, dijital platformlarda markanın hedef kitle ile buluşması için artık her şey hazırdır. Ve tüm bu (Logo, dijital ve kurumsal kimlik, web sitesi, e ticaret sitesi, sosyal medya, SEO,….)
  • hazırlıklar güçlü bir şekilde bir gün hedef kitle ile buluşur…
0
Kurumsal Web Sitesi
0
E-TİCARET SİTESİ
0
FARKLI PROJE
0
KURUMSAL KİMLİK

UNUTMA, BİR ŞEYİN YAPILAMAZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK UYURSAN. BAŞKASININ O ŞEYİ YAPARKEN ÇIKARTTIĞI GÜRÜLTÜYE UYANIRSIN.

Geri
WhatsApp
Canlı Destek
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.